Wiadomości
- 22 października 2013
- wyświetleń: 5664
Rośnie trzecia trybuna - zdjęcia
W błyskawicznym tempie powstaje trzecia trybuna stadionu miejskiego przy ulicy Rychlińskiego. Po ziemnej konstrukcji starej trybuny nie pozostał już żaden ślad, wykonawca jest w trakcie prac związanych z wylewaniem fundamentów.
W tym samym czasie kończy się budowa północno-wschodniego narożnika. Zaawansowane są również prace na drugim powstającym narożniku.
ZOBACZ TAKŻE
Miasto zamawia nowy telebim na Stadion Miejski w Bielsku-Białej. Ogłoszono przetarg
Miliony na murawę. Trzy firmy walczą o modernizację stadionu
Gorący tematDlaczego na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej nie odbywają się koncerty?
W Czechowicach-Dziedzicach rusza budowa wiaduktu w ciągu DK-1
[FOTO] Pożar budynku mieszkalnego w Zabrzegu. Było słychać wybuch
Hotel President znów działa. Historyczny obiekt wrócił na mapę Bielska-Białej
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








