Wiadomości

  • 16 października 2013
  • 18 października 2013
  • wyświetleń: 5377

Teatr Polski zmienia swoje oblicze

Nowy dyrektor Teatru Polskiego w Bielsku-Białej od razu wziął się do pracy. W efekcie teatr zyskał nowe logo, system internetowej sprzedaży biletów, a także nowości w repertuarze.

teatr polski
Teatr Polski W Bielsku-Białej · fot. bielsko.tv


Teatr Polski Logo
Nowe logo Teatru Polskiego


Bilety do Teatru online całą dobę

Od niedawna widzowie mogą nabywać bilety nie wychodząc z domu. Wszystko odbywa się za pośrednictwem Systemu Internetowej Sprzedaży Biletów. - Można już dokonywać płatności poprzez stronę http://www.teatr.bielsko.biala.pl, bez konieczności rezerwowania telefonicznego, wysyłania maili, odwiedzania kasy - mówi Artur Szczęsny z Teatru Polskiego.

Widzowie przyzwyczajeni do zakupu biletów w kasie Teatru mogą już dokonywać płatności kartą. Do tej pory możliwa była jedynie płatność gotówką.

Nowe logo Teatru

Teatr zmienia się również wizerunkowo. - Zależy nam na tym, aby Teatr Polski w Bielsku-Białej był postrzegany jako instytucja artystyczna - teatr, który łączy w sobie wysoką jakość artystyczną, prawie 125 letnią tradycję z nowoczesnością, edukacją, ciekawymi i zróżnicowanymi propozycjami repertuarowymi. Stąd też wprowadziliśmy nowe logo Teatru - kontynuuje Artur Szczęsny.

Uwalniamy muzykę w Polskim

Nowością w repertuarze, który od teraz będzie publikowany z 3-miesięcznym wyprzedzeniem, są koncerty muzyczne. - Interesujących wokalistów i zespołu gościć będziemy raz w miesiącu. Zaczynamy w październiku, w najbliższy piątek - 18.10. Na Małej Scenie wystąpi islandzka wokalistka Myrra Rós. W listopadzie zagrają "Domowe Melodie" - wyjaśnia Artur Szczęsny.

Gościnne spektakle

Ważnymi punktami w repertuarze na październik i listopad są występy gościnne. 26.10 zagrają Mateusz Damięcki i Bartek Kasprzykowski. Panowie wystąpią w spektaklu "Kamienie w kieszeniach". To wyjątkowo radosna propozycja teatralna.

W listopadzie, po raz pierwszy poza Warszawą, właśnie w Bielsku-Białej, na Dużej Scenie, BROADWAY STREET - THE SHOW. Wielkie przeboje światowego musicalu z międzynarodową obsadą.

Ariel Brończyk / bielsko.info

źródło: Teatr Polski w Bielsku-Białej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj