bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 maja 2011
  • wyświetleń: 3003

Śmiertelne porażenie prądem

Policjanci z Kobiernic wyjaśniają okoliczności tragedii, do której doszło w piątek po południu w Dankowicach. W czasie prac remontowych, 52-letnia kobieta i jej 58-letni mąż zostali śmiertelnie porażeni prądem. Ich 29-letni syn trafił do szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

Do zdarzenia doszło około godz. 16.30 na terenie prywatnej posesji. W takcie prac remontowych, rodzina usiłowała przystawić aluminiową drabinę do elewacji budynku mieszkalnego.

Drabina zahaczyła o linię średniego napięcia, przebiegającą przez teren posesji. Kobieta i jej mąż zostali porażeni prądem. Najmłodszy z domowników zdążył w porę odskoczyć.

Powiadomił o zdarzeniu sąsiadkę, która wezwała na miejsce pogotowie ratunkowe i policję. Pomimo prowadzonej reanimacji i wysiłków lekarzy, małżeństwo zmarło w czasie reanimacji. 29-letni mężczyzna trafił do bielskiego szpitala. Jego życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

ups / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.