bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 października 2013
  • wyświetleń: 5745

Modelka zdobyła dwa tytuły

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj

Natalia Janoszek zdobyła kolejne trofea w Chinach. W konkursie piękności Miss Bikini Universe 2013 bielszczanka otrzymała tytuły "Miss Talent" oraz "Top 12".

Pochodząca ze Straconki modelka podbija Daleki Wschód. Świadczą o tym dwa wyróżnienia, które Natalia Janoszek zdobyła podczas prestiżowego konkursu Miss Bikini Universe 2013. Utalentowana bielszczanka dostała się do grona 12 najpiękniejszych kobiet. Jury przyznało Natalii również tytuł "Best Talent".

- Teraz zostaje jeszcze w Chinach na około 2 tygodnie. Odbędę tournee "Top 12", na którym spotkam się ze swoimi fanami. Mam nadzieję, że uda mi się wszystko zrelacjonować po powrocie. Pozdrowienia z Chin - napisała do naszej redakcji utalentowana bielszczanka.

Tymczasem zachęcamy do obejrzenia wywiadu z piękną bielszczanką, który telewizja bielsko.tv zrealizowała pod koniec wakacji.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Natalia Janoszek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Natalia Janoszek" podaj