bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 30 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 4171

Pobito dwójkę nastolatków

Trzej bielszczanie napadli na ulicy Skoczowskiej na dwójkę nastolatków. Pobili i ich i okradli z telefonów komórkowych. Złodzieje nie cieszyli się długo łupami, bo chwilę później zatrzymali ich policyjni wywiadowcy wraz z funkcjonariuszami z bielskiego oddziału prewencji.

Zatrzymanie policja
fot. Policja


W środę wieczorem rabusie zaatakowali 13 i 14-latka. Zagrozili pokrzywdzonym pobiciem, a po chwili rzucili się na nich z pięściami. Pobili ich i skradli im telefony komórkowe. Zaalarmowani o zdarzeniu policjanci zatrzymali rabusiów. Odzyskano też jeden ze skradzionych telefonów.

Zatrzymanymi okazali się trzej bielszczanie w wieku od 13-17 lat. Dwaj nieletni trafili do izby dziecka. Za swój czyn tłumaczyć się będą przed Sądem Rodzinnym. Ich 17-letni wspólnik został przewieziony do policyjnego aresztu. Za rozbój może trafić do więzienia nawet na 12 lat.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.