bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 28 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 2616

Do 12 lat więzienia za rozbój

Policjanci komisariatu II zatrzymali dwóch 20-latków, podejrzanych o rozbój. Sprawcy napadli na trzech bielszczan, pobili ich i skradli im wartościowe przedmioty. Za przestępstwo to zatrzymanym grozi teraz do 12 lat więzienia. Wobec podejrzanych prokurator zastosował już dozory policyjne i poręczenie majątkowe.

Kraty, areszt, policja, więzienie
fot. Policja


Przed kilkoma dniami w Bielsku-Białej na ul. Szerokiej, sprawcy zaatakowali 18-latków. Doszło pomiędzy nimi do szarpaniny, w czasie której napastnicy skradli pokrzywdzonym plecak z portfelem i dokumentami, odzieżą oraz telefonem komórkowym. Powiadomieni o napaści policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawców. Szybko ustalili ich personalia i ich zatrzymali. W czasie przeszukania ich mieszkań odnaleziono część zrabowanego mienia.

Wobec zatrzymanych prokurator bielskiej Prokuratury Rejonowej Południe zastosował już dozory policyjne i poręczenia majątkowe. Za rozbój grozi im teraz do 12 lat więzienia.

new / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.