Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 października 2013
  • wyświetleń: 3802

Ścieżka rowerowa wzdłuż Białej

Mamy świetną wiadomość dla wszystkich cyklistów. Wzdłuż rzeki Białej powstaje nowy, blisko dwukilometrowy odcinek drogi rowerowej.

droga rowerowa
Ścieżka rowerowa przy Białej · fot. ab / bielsko.info


Równolegle z remontem ulicy Grażyńskiego trwa budowa nowej ścieżki rowerowej wzdłuż rzeki Białej. Blisko dwukilometrowy szlak dla cyklistów rozpocznie się przy skrzyżowaniu z ulicą Mazańcowicką, a zakończy się przy rondzie na ulicy Kwiatkowskiego.

- Remont ulicy Grażyńskiego jest finansowany ze środków zewnętrznych (fundusz przeciwpowodziowy - przyp. red.). Na drogę rowerową udało nam się wygospodarować własne środki finansowe - mówi główny inżynier MZD, Krzysztof Rogala.

Roboty postępują również na samej ulicy Grażyńskiego. Przypominamy, że wykonawca oddał już do użytku pierwszą część ulicy - od bramy Fiata do ulicy Mazańcowickiej. - Kończą się prace kanalizacyjne, lada dzień rozpocznie się przygotowanie pod okrawężnikowanie. Jeśli tylko warunki pogodowe się nie zmienią, to termin zostanie dotrzymany - kończy Krzysztof Rogala.

Termin ukończenia prac ustalony jest na koniec listopada.

Droga rowerowa wzdłuż Białej · fot. ab / bielsko.info

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.