bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 września 2013
  • wyświetleń: 2555

Będzie więcej kursów linii nr 35?

Na ostatniej sesji Rady Miejskiej radny Szczepan Wojtasik apelował, aby uruchomić sobotnie i niedzielne kursy na linii nr 35S i 35L, która łączy Lipnik ze Straconką.

ulica wielkoposlka
fot. google.com


- Po oddaniu ulicy Księdza Brzóski została uruchomiona linia nr 35S i 35L, która w dni robocze wahadłowo obsługuje dzielnice Straconka i Lipnik w kierunku dworca. Połączenie ułatwia mieszkańcom podróżowanie w kierunku centrum miasta. Proszę o przeanalizowanie możliwości kursowania autobusu również w sobotę i niedzielę - czytał swoją interpelację radny Szczepan Wojtasik.

Autobusy linii nr 35 kursują w sobotę i niedzielę, ale tylko do przystanku Lipnik/Wielkopolska. Nie łączą tym samym Straconki z Lipnikiem.

- Na pewno nie jest potrzeba taka sama częstotliwość jak w tygodniu. Być może trzeba zrobić jeden, albo dwa dodatkowe kursy do kościoła. Pochylimy się nad tą sprawą - zapowiedział prezydent Jacek Krywult.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.