bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2013
  • wyświetleń: 1642

Listonosz-oszust okradł staruszkę

Ponad 2000 złotych straciła 85-letnia mieszkania Bielska-Białej, która wpuściła do swojego mieszkania mężczyznę podającego się za listonosza.

Oszust zadzwonił do drzwi bielskiego mieszkania przy ul. Mieszka I. Przedstawił się za listonosza twierdząc, że ma pilną przesyłkę. Wszedł do mieszkania i od razu skierował się do kuchni. Zaczął zagadywać starszą kobietę. Szybko zmieniał tematy rozmowy.

Utrzymywał, że ma do sprzedania różne rzeczy, które wyjmował z torby. Poprosił o herbatę. Kobieta zajęta rozmową i parzeniem herbaty najprawdopodobniej nie zwróciła uwagi, ze w tym samym czasie do mieszkania mógł wejść wspólnik oszusta, który splądrował szafki, kradnąc jej oszczędności.

Oszusta w wieku około 30 lat, o szczupłej sylwetce, czarnych włosach i śniadej karnacji poszukują teraz policjanci. Wszelkie informacje mogące przyczynić się do jego ustalenia i zatrzymania prosimy kierować do Komisariatu Policji III w Bielsku-Białej przy ul. Traugutta 2c, tel. 33 8121700, nr alarmowe 997, 112.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.