bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 września 2013
  • wyświetleń: 1910

Zaginął 53-letni skoczowianin

Pewien mieszkaniec Skoczowa wyszedł z domu trzy tygodnie temu i nie wrócił. Cieszyńska policja ponawia apel w sprawie zaginionego 53-latka.

Janusz Sztwiertnia
Janusz Sztwiertnia


Janusz Sztwiertnia wyszedł z domu 2 września około godz. 14.30 i do tej pory nie nawiązał kontaktu z rodziną. Skoczowianin cierpi na zaniki pamięci. Z ustaleń śledczych wynika, że mężczyzna miał wyjść do sklepu po papierosy. Gdy nie wrócił na noc do domu, rodzina postanowiła powiadomić policję.

Rysopis zaginionego: wzrost 174 cm, waga 62 kg, szczupła budowa ciała, włosy ciemne krótkie, oczy szare. Na łydce prawej nogi ma wytatuowane imię "Ania". Na prawej ręce ma cztery podłużne blizny. W dniu zaginięcia mężczyzna był ubrany w brązowy sweter w poziome pasy, czarne spodnie sztruksowe, czarne półbuty, czapkę z daszkiem, miał przy sobie reklamówkę z lekami.

Wszystkie osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu mężczyzny proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Cieszynie. Funkcjonariusze czekają na informacje pod nr tel. 33/ 851 62 00, 997 i 112.

ab / bielsko.info, źródło: KPP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.