bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 września 2013
  • wyświetleń: 2039

Narkotykowe wpadki bielszczan

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 32-letniego bielszczanina, który posiadał marihuanę, a dodatkowo hodował w domu krzewy konopi indyjskich.

Kryminalni uzyskali informację, że bielszczanin może posiadać środki odurzające. Wkroczyli do jego mieszkania i zatrzymali sprawcę. Podczas przeszukania mieszkania odnaleźli marihuanę i cztery krzewy konopi indyjskich.

Jak się okazało, sprawca posiadał też telefon pochodzący z kradzieży. Policjanci ustalają w jaki sposób zatrzymany mężczyzna wszedł w posiadanie tego telefonu. Niewykluczone, że usłyszy jeszcze zarzuty paserstwa, za co może mu grozić dodatkowe 5 lat więzienia.

To nie jedyny zatrzymany wczoraj sprawca z narkotykami. W Bielsku-Białej na ul. Zwierzynieckiej mundurowi z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji zatrzymali poszukiwanego przez sąd 29-latka, którego czeka odsiadka 40 dni pozbawienia wolności w zamian za nieuregulowaną karę grzywny. W trakcie jego przeszukania policjanci odnaleźli marihuanę, za co zatrzymanemu może grozić do 3 lat za kratami.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.