bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 września 2013
  • wyświetleń: 2244

Świadkowie proszeni o kontakt

Komenda Miejska Policji w Bielsku-Białej poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w poniedziałek 23 września w Czańcu.

wypadek
fot. Mirosław Jamro "Pressmix"


wypadek, policja
W wyniku wczorajszego wypadku w Czańcu ucierpiał 75-letni mężczyzna. · fot. Mirosław Jamro "Pressmix"


Zdarzenie miało miejsce na ulicy Wojtyły w Czańcu, około godziny 13.10. Na skutek potrącenia przez peugeota partnera, 75-letni pieszy odniósł poważne obrażenia ciała.

Z ustaleń policji wynika, że 20-letni kierowca jadący w kierunku Kobiernic potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej wtargnął na jezdnię wprost pod nadjeżdżający pojazd. W wyniku wypadku pieszy doznał urazu twarzoczaszki i wielonarządowych obrażeń ciała. Poszkodowany w ciężkim stanie trafił do szpitala.

Policja prosi świadków tego wypadku o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej znajdującym się przy ulicy Rychlińskiego 17. Można także dzwonić pod numer 33-812-12-30 lub na numery alarmowe 997 lub 112.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.