![RAP POLUDNIE COVER [1920 x 1080] FINAL](https://img.bielsko.info/ib/2280e5e50f269a4cb6ffb64e72dd2880/7/2026/02/rap_poludnie_cover_1920_x_1080_final_3495.png)
Wiadomości
- 23 września 2013
- wyświetleń: 1655
Rozszczelnienie butli LPG
W sobotnie popołudnie bielscy strażacy prowadzili działania w Bielsku-Białej przy ulicy Widok, gdzie najprawdopodobniej wskutek próby kradzieży zbiornika na LPG w samochodzie osobowym Skoda Felicia, doszło do rozszczelnienia układu i ulatniania się resztek gazu.
Działania straży pożarnej polegały na wyznaczeniu strefy zagrożenia taśmą i kontrolowanemu wypuszczaniu pozostałości paliwa gazowego. W międzyczasie wezwano samochód ratownictwa chemicznego, który po dojeździe dokonał pomiarów stężenia wybuchowości. Po całkowitym opróżnieniu instalacji LPG aparatura pomiarowa nie wykazała niebezpiecznych stężeń.
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.


