bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 września 2013
  • 28 września 2013
  • wyświetleń: 2967

Ciekawa zabawa na ulicach miasta

Za nami:

Przejdź trasę po najciekawszych miejscach centrum Bielska-Białej, poznaj miejskie tajemnice, rozwiąż zagadki i zdobądź pamiątkową naklejkę. Fundacja Kultury "Kalejdoskop" serdecznie zaprasza wszystkich sympatyków naszego miasta do udziału w imprezie promującej pierwszy "Quest" w Bielsku-Białej.

ul. Kręta, starówka, uliczka
Ulica Kręta na starówce w Bielsku-Białej · fot. Wiktor Czosnowski / bielsko.info


Co to jest quest? To ulotka, z którą można poznać najciekawsze miejsca w mieście, przechodząc wyznaczoną trasę. Nie jest to jednak bierna wycieczka, ale aktywne poznawanie - wykonywanie zadań, poszukiwanie, rozwiązywanie przygotowanych zagadek. Przejście trasy zajmuje ok. 45 minut.

Impreza odbędzie się 28 września 2013 (sobota) w godzinach 10:00 - 13:00, a jej bazą zostanie Galeria Bielska BWA. Zgłoszenia przyjmowane są do wyczerpania miejsc na adres biuro@fundacja-kalejdoskop.org (do 26 września) lub osobiście w dniu imprezy.

Quest będzie dostępny także po imprezie - lista miejsc zostanie zamieszczona na stronie www.fundacja-kalejdoskop.org. Szczegółowe informacje: www.fundacja-kalejdoskop.org, www.facebook.pl/fundacja.kalejdoskop.

Udział jest bezpłatny, a dla uczestników w dniu imprezy wstęp do Galerii Bielskiej BWA za złotówkę!

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.