bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 17 września 2013
  • wyświetleń: 4941

Targi Budownictwa w Bielsku-Białej

Za nami:

Od 27 do 29 września w Bielsku-Białej odbędzie się największe w południowej Polsce spotkanie profesjonalistów i inwestorów branży budowlanej.

targi
Portal bielsko.info objął patronat medialny nad 44.Międzynarodowymi Targami Budownictwa.


To już 44. edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz. Spotkanie będzie miało miejsce w hali wielofunkcyjnej w Bielsku-Białej, która znajduje się przy ul. Karbowej 26.

Tematem przewodnim targów jest podnoszenie efektywności energetycznej budowanych obiektów, a także optymalne zarządzanie energią w trakcie ich eksploatacji - 4 x E czyli ekonomia, energooszczędność, ekologia oraz efektywność. Targom towarzyszą wydarzenia takie jak: seminaria, pokazy i prezentacje innowacyjnych produktów na specjalnej Wyspie Nowości.

Oferta wystawiających się firm - nowości, technologie, materiały i usługi przedstawione zostaną najważniejszym uczestnikom rynku budowlanego tj. architektom, firmom handlowym, wykonawczym, inwestorom i developerom.

BM / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.