bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 września 2013
  • wyświetleń: 3157

Umowa ATH z białoruską uczelnią

Akademia Techniczno-Humanistyczna podpisała umowę o wymianie naukowej z Grodzieńskim Uniwersytetem Państwowym im. Janki Kupały.

ATH
fot. dwo.mikstura.it


Umowa z uniwersytetem w Grodnie na Białorusi została zawarta w dwóch językach, dotyczy wymiany naukowej, m.in. wymiany doświadczeń naukowych, podejmowania wspólnych inicjatyw i badań naukowych, wymiany osobowej - naukowców i studentów.

Umowa została ostatecznie podpisana w sierpniu, ale już od czerwca trwały rozmowy na temat projektu umowy o współpracy oraz szczegółowego programu na lata 2013-2014, szczególnie pomiędzy jednostkami: ze strony ATH - Katedrą Marketingu i Przedsiębiorczości oraz ze strony białoruskiej - Katedrą Gospodarki Światowej i Biznesu Międzynarodowego.

Koordynatorami tego szczegółowego programu są kierownicy katedr. Inicjatorem podpisania umowy o współpracy jest prof. ATH dr hab. Janusz Klisiński.

ab / bielsko.info, źródło: ATH Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.