bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 12 września 2013
  • wyświetleń: 1957

Feralna środa na drogach powiatu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Dwa wypadki i 21 kolizji to bilans wczorajszego dnia na drogach naszego regionu. Policja prosi kierowców o ostrożną i rozważną jazdę!

Około godz. 12.00 w Bielsku-Białej na ul. Stojałowskiego, 34-letni kierowca Volkswagena nie zastosował się do czerwonego sygnału sygnalizacji świetlnej i uderzył w bok samochodu marki Opel, którym kierował 86-letni bielszczanin. Na skutek wypadku 81-letnia pasażerka Opla doznała obrażeń w postaci urazu głowy i żeber. Pokrzywdzona została przewieziona do szpitala i poddana hospitalizacji.

W tym samym czasie na ul. Traugutta w Czechowicach-Dziedzicach 70-letni kierowca Opla nie udzielił pierwszeństwa przejazdu podczas wyjazdu z drogi podporządkowanej i doprowadził do zderzenia z samochodem marki Peugeot kierowanym przez 27-letnią kobietę.

Ranna kierująca samochodem Peugeot doznała obrażeń w postaci urazu kręgosłupa natomiast u kierującego samochodem Opel stwierdzono uraz barku i kręgosłupa szyjnego. Pokrzywdzona i sprawca wypadku pozostają na leczeniu w szpitalu.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj