bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 11 września 2013
  • wyświetleń: 2887

Nowy most jest już przejezdny

10 września został otwarty dla ruchu samochodowego nowy most drogowy w ciągu ulic PCK i 1 Maja. Od wtorku można przejeżdżać nim w stronę ul. Partyzantów, a przejazd w kierunku ulicy Żywieckiej jest możliwy na razie ulicą J.Tuwima.

otwarcie mostu na pck
Jacek Krywult dokonał symbolicznego otwarcia nowego mostu na rzece Białej · fot. UM Bielsko-Biała


Do końca roku ma być udrożniony przejazd od ronda przy ul. Broniewskiego - PCK do góry w kierunku ul. Żywieckiej. W tej chwili na tym odcinku wykonywane są niezbędne prace drogowe.

Miejski Zakład Komunikacyjny poinformował, że w związku z otwarciem dla ruchu ul. PCK na odcinku od ul. Partyzantów do ul. Broniewskiego od dnia 11 września 2013 roku (środa) autobusy linii nr 3 oraz 12 wracają na swoje właściwe trasy w rejonie ul. PCK. Natomiast w związku z kontynuacją prac drogowych i zamknięciem dla ruchu kołowego
ul. PCK na odcinku od ul. Broniewskiego do ul. Żywieckiej autobusy linii 2, 4, 20, N2 kursują według tras objazdowych dostępnych na stronie MZK.

Inwestycja pod nazwą „Połączenie ul. Partyzantów (DW 942) z ul. Żywiecką (DK69) w Bielsku-Białej - Rozbudowa skrzyżowania ul. Sempołowskiej z ul. PCK wraz z budową mostu na rzece Białej oraz z połączeniem z ul. Broniewskiego” jest współfinansowana przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.