bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 10 września 2013
  • wyświetleń: 2888

Transgraniczna współpraca firm

Agencja Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej prowadzi projekt, który zakłada nawiązanie współpracy pomiędzy osobami prowadzącymi działalność po obu stronach polsko-słowackiej granicy.

W ramach projektu do użytku przedsiębiorców zostanie oddana platforma łącząca polskich i słowackich przedsiębiorców. Platforma ta będzie miała formę Interaktywnego Forum Poszukiwania Partnerów, na którym będzie można zamieszczać informacje o poszukiwanych partnerach biznesowych. W celu zapewnienia wysokiej jakości uzyskanych informacji Forum będzie moderowane przez Partnerów projektu: Agencję Rozwoju Regionalnego w Bielsku-Białej oraz Regionalną Izbę Handlową z Preszowa.

Dodatkowo w ramach projektu zostanie opracowany dedykowany przewodnik po regionie, będący odpowiedzią na potrzeby słowackich przedsiębiorców w zakresie korzystania z obiektów noclegowych, gastronomicznych oraz rekreacyjno-kulturalnych zidentyfikowanych poprzez przeprowadzenie ankiet wśród słowackich przedsiębiorców.

Partnerzy projektu zorganizują także „Dzień przedsiębiorcy” w Preszowie, którego celem będzie ułatwienie nawiązania trwałej współpracy pomiędzy polskimi i słowackimi przedsiębiorcami. Ponadto w celu zaprezentowania regionu oraz zacieśnienia bezpośredniej współpracy między przedsiębiorcami zostanie zorganizowana wizyta studyjna w regionie Podbeskidzia prezentująca atrakcje zawarte w przewodniku.

Więcej informacji o projekcie znajduje się na stronie internetowej www.biznesbezgranic.arrsa.pl.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.