bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2013
  • wyświetleń: 2774

Ratusz broni koncepcji krzesełek

Kolorystyka krzesełek na stadionie miejskim budzi kontrowersje. Głosy opowiadające się za kolorową mozaiką mniej więcej równoważą się z przeciwnikami wielobarwnej koncepcji. Urząd Miejski postanowił wydać oświadczenie, w którym tłumaczy skąd pomysł na taką kolorystykę siedzisk.krzesełka stadion miejski
Ratusz broni koncepcji krzesełek · fot. UM Bielsko-Biała


Publikujemy pełny komunikat Urzędu Miejskiego:

"W związku z dużym zainteresowaniem Mieszkańców Bielska-Białej kolorystyką krzesełek na budowanym Stadionie Miejskim informujemy, że będzie ona nawiązywać do herbu i logo Bielska-Białej, a także do barw obydwu klubów piłkarskich, które rozgrywają swoje mecze na naszym obiekcie.

Krzesełka będą zatem w sześciu kolorach: białym, czerwonym, niebieskim, pomarańczowym, zielonym i żółtym. Obok prezentujemy wizualizację stadionowych siedzeń".


Zachęcamy wszystkich czytelników portalu bielsko.info do wzięcia udziału w naszej ankiecie, w której można wyrazić swoje zdanie na temat koncepcji kolorowych krzesełek na stadionie.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.