bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 9 września 2013
  • wyświetleń: 10684

Śmiertelny wypadek na S1 - zdjęcia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do śmiertelnego wypadku doszło w piątkowy wieczór na drodze S1 w Jasienicy, gdzie poruszający się "pod prąd" samochód marki Seat Toledo zderzył się z Audi A6.

Samochód osobowy marki Seat Toledo poruszający się pod prąd drogą ekspresową S1, zderzył się czołowo z pojazdem marki Audi A6 na wysokości zakładu „Pilch”. W wyniku tego zdarzenia trzy osoby zostały poszkodowane. Dwie osoby były zakleszczone w Audi. Konieczne było ich uwolnienie przy pomocy specjalistycznego sprzętu ratowniczego.

Ojciec wraz z synem zostali następnie przekazani zespołowi pogotowia ratunkowego i przewiezieni do szpitala. Z kolei samochód osobowy marki seat po zderzeniu się z Audi stanął w płomieniach.

Śmiertelny wypadek na S1 · fot. Mirosław Jamro / Pressmix


Akcję ratowniczo-gaśniczą utrudniało rozszczelnienie instalacji LPG, której wybuch spowodował ponowne rozgorzenie ognia. Po ugaszeniu pożaru płonącego pojazdu, lekarz stwierdził zgon 23-letniego kierowcy, będącego mieszkańcem Bielska-Białej. Na miejsce zdarzenia przybyła grupa śledczo-dochodzeniowa wraz z prokuratorem, która będzie badała okoliczności, w jakich doszło do wypadku.

W działaniach trwających ponad cztery godziny wzięły udział trzy jednostki straży pożarnej w tym zastęp z OSP Jasienica.

ab / bielsko.info, źródło: KM PSP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj