bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 5 września 2013
  • wyświetleń: 1585

Uszkodził aż 12 samochodów

44-letni bielszczanin porysował metalowym prętem karoserię aż dwunastu samochodów zaparkowanych na bielskim Placu Wojska Polskiego. Pracownicy parkingu ujęli chuligana i przekazali go w ręce policjantów.

Do zdarzenia doszło w środę popołudniem. Sprawca zaopatrzony w metalowy pręt urządził sobie rajd pomiędzy zaparkowanymi pojazdami. Nie przebierając w markach porysował karoserię aż 12 samochodów, w tym: dwóch volkswagenów, fiatów i renaultów, mazdy, hondy, toyoty, peugeota, alfy romeo i forda. Spowodował szkody, które sięgają blisko 4.000zł.

Wandal został ujęty przez pracowników parkingu, którzy przekazali go w ręce policjantów. Badanie alkomatem wykazało, że zatrzymany był trzeźwy. Przewieziono go do policyjnego aresztu.

Za przestępstwa te zatrzymanemu grozi teraz do 5 lat za kratami. Nie wspominając o konieczności zadośćuczynienia właścicielom uszkodzonych pojazdów.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.