bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 września 2013
  • wyświetleń: 2057

Światowy Dzień Turystyki w Bielsku

Za nami:

W Bielsku-Białej po raz kolejny obchodzony będzie Światowy Dzień Turystyki, którego organizatorami są Urząd Miejski oraz Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział Podbeskidzie.

W piątek 20 września o godz. 16.00 w auli Książnicy Beskidzkiej odbędzie się spotkanie przedstawicieli władz miasta z zasłużonymi działaczami turystyki. Podczas spotkania zostaną wręczone wyróżnienia osobom zasłużonym dla rozwoju turystyki w naszym mieście. W trakcie spotkania nastąpi również podsumowanie XII edycji konkursu fotograficznego "Beskidy w kadrze zatrzymane".

W sobotę 21 września przy Schronisku na Dębowcu odbędzie się z kolei impreza plenerowa na zakończenie złazu turystycznego, którego uczestnicy przybędą na metę bezpośrednio z górskich szlaków turystycznych.

Program imprezy przewiduje także występ zespołu regionalnego, pokazy ratownictwa medycznego prowadzone przez Beskidzką Grupę GOPR, a także konkursy - przyrodnicze, krajoznawcze oraz wiedzy nt. bezpieczeństwa w górach i ratownictwa medycznego.

ups / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.