bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 sierpnia 2013
  • wyświetleń: 1467

Policja szuka swiadków wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Polica poszukuje świadków wypadku, do którego doszło w sobotę 24 sierpnia około 10.30 w Bielsku-Białej na ul. Warszawskiej.

Z ustaleń wynika, że 65-letni kierujący Fordem jechał środkowym pasem ruchu. Wykonując manewr skrętu w prawo do posesji, nie ustąpił pierwszeństwa 66-letniemu kierowcy pojazdu tej samej marki, który jechał skrajnym pasem ruchu.

W wyniku zderzenia pojazdów 65-letni kierowca fiesty doznał poważnych obrażeń ciała, w tym: krwiaków śródmózgowia, złamania kręgu szyjnego, wstrząśnienia mózgu i stłuczenia klatki piersiowej.

64-letnia pasażerka tego pojazdu doznała złamania obojczyka. Zarówno poszkodowana, jak i kierowca drugiego z pojazdów po zaopatrzeniu w szpitalu zostali wypisani do domów.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, tel. 33 8121230, nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj