bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 2 września 2013
  • wyświetleń: 1684

BEST Centrum Języków Obcych

Artykuł sponsorowany:

Właśnie rozpoczyna się nowy rok szkolny 2013/2014. To najlepszy moment, aby podjąć wyzwania, które nie jednemu z nas krążyły po głowie od dłuższego czasu. Niestety, często nasze plany odkładamy na później. Może właśnie teraz jest odpowiednia pora, aby zrealizować swoje marzenia o nauce obcych języków? Najważniejsze, aby zrobić pierwszy krok.

BEST CJO


BEST CJO
BEST CJO w Bielsku-Białej


BEST CJO


W nowym roku szkolnym 2013/2014 możemy zaproponować Państwu liczne kursy językowe na różnych poziomach zaawansowania, przy czym językiem wiodącym będzie jak dotychczas język angielski. Ponadto oferujemy zajęcia z języka niemieckiego, hiszpańskiego, włoskiego, francuskiego, czeskiego, rosyjskiego oraz japońskiego, a także jako nieliczni mamy w swojej ofercie kursy z języka norweskiego dla początkujących oraz zaawansowanych. Ponadto na życzenie klientów organizujemy zajęcia grupowe i indywidualne z pozostałych języków oferowanych przez BEST CJO.

Szczególnie zapraszamy do nauki dzieci (od 8 roku życia) i młodzież, a także maturzystów, którym oferujemy kursy przygotowujące do matury z języka angielskiego na poziomie podstawowym
i rozszerzonym.

Dla dorosłych oprócz kursów standardowych (2x w tygodniu poniedziałki-środy lub wtorki-czwartki oraz 1x w tygodniu w piątki ) oferujemy także kursy konwersacyjne. Proponujemy również grupy egzaminacyjne z angielskiego (FCE, CAE) oraz kursy języka biznesu przygotowujące do egzaminu TOEIC.

Oferta BEST CJO obejmuje aż 28 języków świata co dowodzi, że BEST CJO pod względem oferty językowej jest największą szkołą językową na Śląsku i jedną z największych w Polsce. W ostatnim czasie różnorodność naszej oferty została uznana przez prestiżowy tygodnik Warsaw Business Journal, który w swoim corocznym, renomowanym przewodniku po polskim biznesie - Book Of The Lists umieścił BEST CJO w pierwszej dziesiątce najlepszych szkół językowych w Polsce. W tym zaszczytnym gronie nie znalazła się żadna inna szkoła językowa ze Śląska!

Kursy wstępne - poznaj nasze metody, już od 3zł/h.

Oferujemy Państwu możliwość skorzystania z niezwykłej propozycji. Chcąc umożliwić naszym przyszłym klientom poznanie oferty edukacyjnej szkoły, zapraszamy do skorzystania z kursów wstępnych. Kursy te dadzą Państwu szansę poznania naszych metod nauczania, lektorów oraz szkoły. Wśród kursów wstępnych mamy kursy z angielskiego i niemieckiego dla dorosłych na dwóch stopniach zaawansowania, początkujący włoski, hiszpański, norweski, czeski, francuski , rosyjski, japoński oraz angielski dla dzieci i dla młodzieży.

Już teraz kursy wstępne dostępne są w promocyjnej cenie! Za jedyne 30 zł mogą Państwo skorzystać z 10 godzin lekcyjnych nauki w przypadku języka angielskiego i niemieckiego oraz 6 godzin lekcyjnych w przypadku pozostałych języków. Promocja trwa do 16.09.2013 r.

Uwaga: Ilość miejsc jest ograniczona. Więcej szczegółów można uzyskać w sekretariacie BEST CJO i pod tym adresem: bestcentrum.pl/main,news,3435 .

Rabat specjalny na kursy językowe dla czytelników bielsko.info

Jeżeli po spróbowaniu nauki w naszej szkole na kursach wstępnych zdecydują Państwo o pozostaniu z nami, to serdecznie zapraszamy do naszej siedziby w celu dokonania ZAPISU na kurs całoroczny. Aktualnie możemy zaoferować Państwu szereg promocji.

Wydrukuj artykuł lub podaj hasło i odbierz rabat - nawet 140 złotych w BEST CJO.

Specjalnie dla czytelników strony bielsko.info przygotowaliśmy rabat aż 100 złotych dla nowych słuchaczy lub 120 zł za kontynuację nauki w naszej szkole na dowolnie wybrany kurs. Dodatkowo proponujemy rabat w wysokości 20 zł za zapis on-line.

Aby skorzystać z promocji specjalnej, prosimy przynieść ten artykuł (wystarczy wydrukować 1-sza stronę) lub powołać się na przeczytany artykuł i podać hasło bielsko.info przy zapisie w Sekretariacie BEST CJO. Promocja trwa do 10 września 2013 roku.

Prosimy pamiętać że, udzielamy także rabaty: rodzinne, za drugi język obcy oraz za polecenie BEST CJO znajomym (rabat taki otrzymuje Słuchacz BEST CJO już zapisany na rok szkolny 2013/2014, który przyprowadzi do Sekretariatu nowego klienta -osobę, która w przeszłości nie była jeszcze słuchaczem BEST CJO - i po zapisaniu się obie osoby otrzymują dodatkowo po 30 zł rabatu). Więcej szczegółów na temat rabatów w sekretariacie BEST CJO.

W cenie kursu mnóstwo korzyści

Dodatkowo proszę pamiętać, że w cenie kursu otrzymają Państwo także:
- podręcznik renomowanego wydawnictwa językowego
- zajęcia z lektorami zagranicznymi tzw. Native Speakers (na kursie angielskiego od poziomu średniozaawansowanego)
- konwersacje i warsztaty językowe
- egzaminy próbne dla grup egzaminacyjnych (np. matura, egzamin gimnazjalny, FCE, CAE, TOEFL Junior, ZD lub Goethe-Zertifikat)
- dostęp do biblioteki i medioteki językowej
- dostęp do nauki języka on-line (w pakietach rozszerzonych)
- dostęp do internetowej Strefy Studenta z testami językowymi
- konsultacje z lektorem
- olimpiada językowa z nagrodami - dla dzieci i młodzieży
- imprezy kulturalne - dla wszystkich słuchaczy

Adres naszej szkoły językowej to:

„BEST” Centrum Języków Obcych
Bielsko-Biała, ul. Cechowa 6

(róg ul. 11-ego Listopada)
Tel. (33) 821 99 55 lub 500 161 868
Infolinia: 801 011 036
www.bestcentrum.pl
e-mail: bielsko@bestcentrum.pl

Pozostałe placówki:

BEST Tychy
ul. Kopernika 1B
tel. (32) 217-78-01
kom. 500-169-042
tychy@bestcentrum.pl

BEST Bieruń
ul. Macieja 1
tel. (32) 216-53-86
kom. 500-169-157
bierun@bestcentrum.pl

BEST Czechowice-Dziedzice
ul. Kolejowa 15
tel. (32)215-21-88
kom. 500-169-034
czechowice@bestcentrum.pl

BEST Pszczyna
Plac Targowy 15
tel. (32) 447-07-23
kom. 500-169-048
pszczyna@bestcentrum.pl