Wiadomości
- 7 sierpnia 2013
- wyświetleń: 2320
Wyróżneinie dla bielskiego ratusza
Miasto Bielsko-Biała zostało uhonorowane Dyplomem Europejskim, który został oficjalnie przyznany podczas ceremonii wręczenia nagród w Pałacu Europy w Strasburgu.

Dyplom Europejski jest przyznawany miastom (gminom), których zasługi europejskie zostały docenione w zakresie rozwijania stosunków z ich europejskimi partnerami.
W trakcie rozpatrywania wniosku złożonego w grudniu 2012 roku weryfikowano kontakty europejskie Bielska-Białej, analizowano działania społeczne, ekonomiczne i kulturalne rozwijane w ramach współpracy międzynarodowej.
We wniosku nasze miasto zgłosiło 28 działań z sektora oświaty, 17 z sektora kultury, 12 z sektora poszanowania energii, 10 z sektora sportu oraz 6 działań o charakterze ogólnym.
Uzyskanie Dyplomu pozwala starać się o kolejne trofeum jakim jest Flaga Honorowa.
ZOBACZ TAKŻE
Miejskie wydatki pod lupą. Papier za ponad sto tysięcy
Wiceprezydent Bielska-Białej Piotr Kucia zakończył pracę w bielskim Ratuszu. Wiemy kto go zastąpi
Badania urzędników z miejskiej kasy
Petycja z ponad 1500 podpisami trafiła do Ratusza. Młodzi apelują o bezpłatną komunikację dla uczniów
Radny alarmuje ws. sytuacji w ochronie zdrowia. „Na kolonoskopię trzeba czekać do 2030 roku”
5,3 mln zł dla Bielska-Białej na Polską Stolicę Kultury. Sejmik przyjął uchwałę
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








