Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2010
  • 22 listopada 2010
  • wyświetleń: 12901

Wyniki wyborów do Rady Miasta

Prezentujemy wyniki wyborów samorządowych do Rady Miasta, które odbyły się w niedzielę, 21 listopada. W 25-osobowej radzie najwięcej przedstawicieli będzie miał Komitet Wyborczy Wyborców Jacka Krywulta .

Z KWW Jacka Krywulta mandaty otrzymali: Katarzyna Balicka, Ryszard Batycki, Jan Dzida, Henryk Juszczyk, Piotr Kochowski, Jacek Krywult, Marek Krywult, Franciszek Nikiel, Adam Ruśniak, Leszek Wieczorek i Szczepan Wojtasik. Drugą siłą w Bielsku-Białej będzie Platforma Obywatelska, którą będą reprezentować: Renata Gruszka, Krzysztof Jazowy, Przemysław Kamiński, Jarosław Klimaszewski, Józef Łopatka, Krzysztof Michalski, Dorota Piegzik-Izydorczyk oraz Marek Podolski.

W nowej radzie pojawią się także przedstawiciele Prawa i Sprawiedliwości: Przemysław Drabek, Andrzej Gacek, Roman Matyja, Grzegorz Puda, Adam Wolak, a także Grażyna Staniszewska (KWW Grażyny Staniszewskiej).

Poniżej prezentujemy pełną listę kandydatów wraz z otrzymaną liczbą głosów i procentowym poparciem w okręgu.

miejsce na liście, nazwisko imię - liczba głosów - % głosów w okręgu

Okręg nr 1:

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Chodorowski Ryszard - 393 - 3.30%
2 Fligiel-Piechota Joanna Elżbieta - 75 - 0.63%
3 Bartko Zofia - 65 - 0.55%
4 Błotko Michał Andrzej - 71 - 0.60%
5 Lenert Janina Maria - 43 - 0.36%
6 Cienciała Andrzej - 28 - 0.24%
7 Fajfer Krzysztof Bogusław - 34 - 0.29%
8 Szydłowski Roman Jan - 27 - 0.23%
9 Sadowski Jerzy Marian - 10 - 0.08%
10 Kamińska Monika Małgorzata - 93 - 0.78%
Głosów na listę 839 - 7.05%

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Figna Józef Edward - 247 - 2.08%
2 Pająk Tomasz Paweł - 48 - 0.40%
3 Kołoczek Anna Małgorzata - 33 - 0.28%
4 Gluza Stanisława Maria - 21 - 0.18%
5 Wydra Daniel - 29 - 0.24%
Głosów na listę 378 - 3.18%

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Podolski Marek Jan - 794 - 6.67%
2 Burchart Bogumiła Maria - 266 - 2.24%
3 Śliwa Ryszard Antoni - 184 - 1.55%
4 Szabla Urszula Jadwiga - 314 - 2.64%
5 Sandecki Michał - 181 - 1.52%
6 Wawrzuta Grzegorz Jan - 211 - 1.77%
7 Karpowicz Bartłomiej Szymon - 63 - 0.53%
8 Sekuła Ryszard Józef - 35 - 0.29%
9 Orszulik Dominik Józef - 149 - 1.25%
10 Kamińska Maria - 222 - 1.87%
Głosów na listę 2 419 - 20.33%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Drabek Przemysław Mieczysław - 1176 - 9.88%
2 Kołek Edward Piotr - 409 - 3.44%
3 Matlak Marek Zygmunt - 225 - 1.89%
4 Sroka Robert - 158 - 1.33%
5 Leśków Rafał - 86 - 0.72%
6 Klinowski Jerzy Antoni - 30 - 0.25%
7 Kubik Jerzy Roman - 37 - 0.31%
8 Kraus Urszula - 106 - 0.89%
9 Michałek Aleksander Władysław - 21 - 0.18%
10 Kijanka Robert Grzegorz - 72 - 0.61%
Głosów na listę 2 320 - 19.50%

KW JACKA KRYWULTA
1 Wieczorek Leszek Marian - 1073 - 9.02%
2 Nikiel Franciszek Wilhelm - 899 - 7.56%
3 Goły Bożena Barbara - 315 - 2.65%
4 Ścisłowicz Wojciech Andrzej - 321 - 2.70%
5 Tomala Barbara Małgorzata - 198 - 1.66%
6 Niesyt Mieczysław Karol - 348 - 2.92%
7 Gąsiorek Renata Maria - 245 - 2.06%
8 Zabłocka Anna Zofia - 94 - 0.79%
9 Stanclik Marta Magdalena - 212 - 1.78%
10 Górny Piotr Jan - 95 - 0.80%
Głosów na listę 3 800 - 31.94%

KW GRAŻYNY STANISZEWSKIEJ
1 Staniszewska Grażyna - 887 - 7.45%
2 Markowski Karol - 775 - 6.51%
3 Dobrowolska Gertruda Kazimiera - 90 - 0.76%
4 Pabijan Władysława - 108 - 0.91%
5 Koźmin Jolanta Ewa - 18 - 0.15%
6 Sobik Konrad Tomasz - 107 - 0.90%
7 Sadowski Rafał Tadeusz - 15 - 0.13%
8 Lekki Małgorzata Zofia - 61 - 0.51%
9 Surma Bogdan Rudolf - 44 - 0.37%
10 Brzozowski Paweł Grzegorz - 38 - 0.32%
Głosów na listę 2 143 - 18.01%

Okręg nr 2:

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Kwak Grażyna Romana - 429 - 3.54%
2 Dutka Andrzej - 272 - 2.24%
3 Szafarz Edward Roman - 79 - 0.65%
4 Dendzik Dorota - 90 - 0.74%
5 Dybek Tadeusz Stefan - 56 - 0.46%
6 Bąk Nikodem Sławomir - 38 - 0.31%
7 Hurnowicz Mateusz - 33 - 0.27%
8 Pieczora Jan Edward - 17 - 0.14%
9 Gołębiowski Mariusz Krzysztof - 25 - 0.21%
10 Pustelnik Edward Czesław - 41 - 0.34%
Głosów na listę 1 080 - 8.91%

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Stachura Katarzyna Zofia - 42 - 0.35%
2 Gembala Janusz Stanisław - 29 - 0.24%
3 Pająk Jan Władysław - 36 - 0.30%
4 Micor Beata - 13 - 0.11%
5 Motyka Tadeusz Józef - 56 - 0.46%
Głosów na listę 176 - 1.45%

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Jazowy Krzysztof Jan - 1062 - 8.76%
2 Listowski Andrzej Wojciech - 274 - 2.26%
3 Łopatka Józef Franciszek - 290 - 2.39%
4 Siedlecki Tadeusz Jan - 131 - 1.08%
5 Mleczko-Mrowiec Katarzyna - 191 - 1.58%
6 Szarek Marcin Edward - 130 - 1.07%
7 Procner Marian Stanisław - 140 - 1.15%
8 Sobiecka Anna Dorota - 245 - 2.02%
9 Jurewicz Czesław - 275 - 2.27%
10 Mazurek-Kopietz Monika Anna - 95 - 0.78%
Głosów na listę 2 833 - 23.37%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Wolak Adam Marek - 738 - 6.09%
2 Ryszka Stanisław - 502 - 4.14%
3 Ryszka Piotr Józef - 393 - 3.24%
4 Łoś Konrad Tomasz - 680 - 5.61%
5 Wójcik Kazimierz Andrzej - 60 - 0.49%
6 Majka Jarosław Jan - 73 - 0.60%
7 Kiraga Zofia - 101 - 0.83%
8 Dej Marek Andrzej - 14 - 0.12%
9 Wyjadłowski Piotr Bogdan - 13 - 0.11%
10 Joniec Janusz Piotr - 23 - 0.19%
Głosów na listę 2 597 - 21.42%

KW JACKA KRYWULTA
1 Ruśniak Adam Robert - 1109 - 9.15%
2 Kania Jan Antoni - 448 - 3.70%
3 Czech Maria - 291 - 2.40%
4 Rosińska Elżbieta Małgorzata - 490 - 4.04%
5 Dubiel Bogdan Maciej - 522 - 4.31%
6 Grabda Tomasz Zenon - 55 - 0.45%
7 Kochowski Piotr Józef - 553 - 4.56%
8 Kuś Ilona Urszula - 152 - 1.25%
9 Mamorski Zbigniew Antoni - 223 - 1.84%
10 Pękala Małgorzata Zofia - 241 - 1.99%
Głosów na listę 4 084 - 33.69%

KW GRAŻYNY STANISZEWSKIEJ
1 Nehrebecki Roman - 219 - 1.81%
2 Jaworska Wanda Magdalena - 90 - 0.74%
3 Boda Leonard Andrzej - 81 - 0.67%
4 Kotyniewicz Krzysztof Mariusz - 56 - 0.46%
5 Rozkrut Zdzisław Eugeniusz - 39 - 0.32%
6 Kuczyńska Maria Krystyna - 41 - 0.34%
7 Kanik Bogumił Franciszek - 479 - 3.95%
8 Mikołajski Arkadiusz Jan - 16 - 0.13%
9 Mika Danuta - 39 - 0.32%
10 Matoga Jarosław Grzegorz - 210 - 1.73%
Głosów na listę 1 270 - 10.48%

KW ZWIĄZKU SŁOWIAŃSKIEGO
1 Bizoń Jerzy Espero - 40 - 0.33%
2 Wieczorek Leszek Antoni - 28 - 0.23%
3 Janusz Magdalena Agnieszka - 4 - 0.03%
4 Zielińska Zdzisława - 3 - 0.02%
5 Szatkowski Paweł Leszek - 9 - 0.07%
Głosów na listę 84 - 0.69%

Okręg nr 3:

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Biesok Grzegorz Tomasz - 586 - 5.13%
2 Herzyk Stanisław - 135 - 1.18%
3 Bąk Elżbieta Stefania - 100 - 0.88%
4 Socha Bogdan Tomasz - 39 - 0.34%
5 Duda-Cedro Alicja Jadwiga - 67 - 0.59%
6 Wygaś Marcin Jan - 80 - 0.70%
7 Banaś Kazimiera - 51 - 0.45%
8 Górna Bogusława Małgorzata - 29 - 0.25%
9 Balcy Otokar - 112 - 0.98%
10 Kunicka Maria Teresa - 69 - 0.60%
Głosów na listę 1 268 - 11.11%

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Belczyk Sławomir Piotr - 90 - 0.79%
2 Rusek Ewa Maria - 26 - 0.23%
3 Krukowska Monika Edyta - 23 - 0.20%
4 Chrząstowicz Leszek Jan - 19 - 0.17%
5 Prochot Jacek Mariusz - 49 - 0.43%
Głosów na listę 207 - 1.81%

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Klimaszewski Jarosław Jan - 1340 - 11.74%
2 Kamiński Przemysław Tomasz - 329 - 2.88%
3 Fabia Adam Mieczysław - 190 - 1.66%
4 Krysta Mirosław Jan - 90 - 0.79%
5 Duda Jan Maciej - 129 - 1.13%
6 Kłusak Mariusz Lucjan - 61 - 0.53%
7 Małachwiej Konrad Henryk - 117 - 1.02%
8 Zabłocki Jarosław Tomasz - 203 - 1.78%
9 Świeboda Wioletta - 217 - 1.90%
10 Smolana Piotr Paweł - 77 - 0.67%
Głosów na listę 2 753 - 24.12%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Gacek Andrzej Jacek - 894 - 7.83%
2 Gajewski Jan - 200 - 1.75%
3 Rodak Maurycy Kamil - 718 - 6.29%
4 Gołąb Piotr Karol - 106 - 0.93%
5 Kukioła Franciszek - 257 - 2.25%
6 Targosz Barbara - 116 - 1.02%
7 Borowski Jerzy Jan - 62 - 0.54%
8 Adamus Sebastian Rafał - 52 - 0.46%
9 Łukowski Arkadiusz Piotr - 21 - 0.18%
10 Kuk Cecylia Maria - 60 - 0.53%
Głosów na listę 2 486 - 21.78%

KWW JACKA KRYWULTA
1 Dzida Jan Edwin - 871 - 7.63%
2 Poraniewski Andrzej - 738 - 6.46%
3 Kenig Piotr Leopold - 459 - 4.02%
4 Porębska-Puszyńska Alina Amalia - 197 - 1.73%
5 Balicka Katarzyna Maria - 779 - 6.82%
6 Tracz Jerzy Mieczysław - 145 - 1.27%
7 Płonka Renata - 225 - 1.97%
8 Smich Genowefa - 48 - 0.42%
9 Hendzel Antoni - 116 - 1.02%
10 Mazanowski Aleksander Jan - 115 - 1.01%
Głosów na listę 3 693 - 32.35%

KWW GRAŻYNY STANISZEWSKIEJ
1 Beńko Ewa Maria - 314 - 2.75%
2 Wysocki Waldemar Mirosław - 173 - 1.52%
3 Patykiewicz Katarzyna Maria - 120 - 1.05%
4 Kamiński Kazimierz Adam - 67 - 0.59%
5 Kołodziejczyk Marta Aleksandra - 46 - 0.40%
6 Goliasz Bożena Barbara - 55 - 0.48%
7 Czernek-Batycka Ewa - 68 - 0.60%
8 Kania Stanisław - 52 - 0.46%
9 Zakowicz-Lekki Leokadia - 19 - 0.17%
10 Bieniecki Piotr - 95 - 0.83%
Głosów na listę 1 009 - 8.84%

Okręg nr 4:

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Redkowska Barbara Maria - 529 - 3.92%
2 Wach Sebastian Ryszard - 207 - 1.53%
3 Zając Anna Eugenia - 70 - 0.52%
4 Błeszyńska Elżbieta Emilia - 55 - 0.41%
5 Czapczyk Dariusz Stanisław - 34 - 0.25%
6 Hańderek Teresa Barbara - 72 - 0.53%
7 Skulska-Bebek Małgorzata Elżbieta - 25 - 0.19%
8 Paszek Tomasz Adam - 33 - 0.24%
9 Dziki Dorota - 72 - 0.53%
10 Gruca Krzysztof - 73 - 0.54%
Głosów na listę 1 170 - 8.66%

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Wierzbinka Daniel - 50 - 0.37%
2 Wójcik Ewelina Maria - 43 - 0.32%
3 Ziembański Andrzej Mieczysław - 19 - 0.14%
4 Rusin Mirosław Władysław - 10 - 0.07%
5 Durajczyk Dariusz Stefan - 39 - 0.29%
Głosów na listę 161 - 1.19%

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Gruszka Renata - 1046 - 7.74%
2 Komor Klaudiusz Stanisław - 1033 - 7.65%
3 Miodońska Natalia Magdalena - 424 - 3.14%
4 Kowalski Tomasz Kazimierz - 113 - 0.84%
5 Buzikiewicz Krystyna Barbara - 147 - 1.09%
6 Krzych Beata Anna - 64 - 0.47%
7 Szyller Jerzy Wacław - 197 - 1.46%
8 Parzonka Jacek Andrzej - 49 - 0.36%
9 Kaute Małgorzata Marta - 89 - 0.66%
Głosów na listę 3 162 - 23.41%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Michalski Adam Józef - 846 - 6.26%
2 Puda Grzegorz Paweł - 1610 - 11.92%
3 Zaremba Rafał Ignacy - 51 - 0.38%
4 Utecht-Nolbrzak Jadwiga Barbara - 107 - 0.79%
5 Leśniewska Magdalena - 85 - 0.63%
6 Dudek Zdzisław Andrzej - 38 - 0.28%
7 Kraus Piotr Jakub - 24 - 0.18%
8 Karkoszka Czesław Kazimierz - 25 - 0.19%
9 Mokwa Natalia - 63 - 0.47%
10 Sala Paweł Jakub - 125 - 0.93%
Głosów na listę 2 974 - 22.02%

KWW JACKA KRYWULTA
1 Krywult Jacek Edward - 2116 - 15.66%
2 Krywult Marek Zenon - 602 - 4.46%
3 Radomska Matylda Zofia - 206 - 1.53%
4 Bier Rafał Aleksander - 185 - 1.37%
5 Nalepa Grażyna Maria - 343 - 2.54%
6 Żądło Roman - 180 - 1.33%
7 Edelman Irena - 451 - 3.34%
8 Kaźmirowicz Daniel Aleksander - 87 - 0.64%
9 Madej Grzegorz - 78 - 0.58%
10 Wojtasik Szczepan Jan - 601 - 4.45%
Głosów na listę 4 849 - 35.90%

KWW GRAŻYNY STANISZEWSKIEJ
1 Pajor Paweł - 571 - 4.23%
2 Duhl Jolanta Urszula - 71 - 0.53%
3 Legoń Janusz Jerzy - 88 - 0.65%
4 Jeżowska-Kwaśny Katarzyna Daniela - 41 - 0.30%
5 Sakowski Rafał - 34 - 0.25%
6 Małagowska Irena - 238 - 1.76%
7 Treć Mariusz - 28 - 0.21%
8 Kopaczka Zofia Maria - 30 - 0.22%
9 Stwora Jacek Aleksander - 43 - 0.32%
10 Kobiela Wiesława - 48 - 0.36%
Głosów na listę 1 192 - 8.82%

Okręg nr 5:

KW SOJUSZ LEWICY DEMOKRATYCZNEJ
1 Balon Jerzy - 764 - 5.87%
2 Wrona Ryszard - 53 - 0.41%
3 Blachura Alfons - 77 - 0.59%
4 Rajewska Katarzyna Elżbieta - 159 - 1.22%
5 Setla Andrzej Władysław - 45 - 0.35%
6 Chałupnik Joanna - 65 - 0.50%
7 Zwardoń Jacek Stanisław - 31 - 0.24%
8 Cendrowska Renata Maria - 36 - 0.28%
9 Jaszczurowski Grzegorz - 38 - 0.29%
10 Bargiel Rafał Grzegorz - 43 - 0.33%
Głosów na listę 1 311 - 10.08%

KW POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE
1 Kołeczek Bolesław Antoni - 55 - 0.42%
2 Grzyb Irena Bronisława - 75 - 0.58%
3 Wyrwicz-Klisz Anna Katarzyna - 20 - 0.15%
4 Klimczak Przemysław Antoni - 11 - 0.08%
5 Dudek Leon Paweł - 21 - 0.16%
Głosów na listę 182 - 1.40%

KW PLATFORMA OBYWATELSKA RP
1 Michalski Krzysztof Andrzej - 1487 - 11.43%
2 Piegzik-Izydorczyk Dorota Maria - 354 - 2.72%
3 Lisak Marek Stanisław - 215 - 1.65%
4 Żarnowski Jacek Stanisław - 126 - 0.97%
5 Ryplewicz Rafał Paweł - 246 - 1.89%
6 Pachla Szymon Marcin - 253 - 1.94%
7 Wątorek Daniel Ryszard - 28 - 0.22%
8 Kobryś Danuta - 117 - 0.90%
9 Karpowicz Jakub Roch - 115 - 0.88%
10 Jezierska-Listowska Jolanta - 316 - 2.43%
Głosów na listę 3 257 - 25.04%

KW PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ
1 Matyja Roman Bogdan - 1453 - 11.17%
2 Byrdy Zdzisław Antoni - 172 - 1.32%
3 Niedzielski Andrzej - 441 - 3.39%
4 Ćwikła Irena Maria - 253 - 1.94%
5 Zacharejko Leszek Leon - 101 - 0.78%
6 Oleaszewska-Kowalska Beata Monika - 67 - 0.52%
7 Szram Stanisław - 30 - 0.23%
8 Malinowski Andrzej Mikołaj - 34 - 0.26%
9 Sporek Grzegorz - 41 - 0.32%
10 Jakubiec Jakub Tomasz - 150 - 1.15%
Głosów na listę 2 742 - 21.08%

KWW JACKA KRYWULTA
1 Juszczyk Henryk Antoni - 1887 - 14.51%
2 Batycki Ryszard Roman - 767 - 5.90%
3 Kruczek Antoni Józef - 387 - 2.97%
4 Polak Kazimierz Marian - 327 - 2.51%
5 Swadźba-Głuchowska Agnieszka - 237 - 1.82%
6 Gałuszka Piotr Bronisław - 84 - 0.65%
7 Knapik Łukasz Arkadiusz - 137 - 1.05%
8 Kubecki Henryk Wiesław - 101 - 0.78%
9 Kobarska Sylwia Helena - 164 - 1.26%
10 Grzybowski Jarosław Piotr - 221 - 1.70%
Głosów na listę 4 312 - 33.15%

KWW GRAŻYNY STANISZEWSKIEJ
1 Chmiel Jan - 300 - 2.31%
2 Płatek Krzysztof Leszek - 131 - 1.01%
3 Wojciechowska Justyna Ewa - 271 - 2.08%
4 Gębala Mirosław Krzysztof - 119 - 0.91%
5 Dadok-Chludzińska Irena - 23 - 0.18%
6 Polok Igor Lucjan - 29 - 0.22%
7 Kubica Barbara Anna - 55 - 0.42%
8 Ligocki Arkadiusz - 134 - 1.03%
9 Wieczorek Marzena Teresa - 55 - 0.42%
10 Suchoń Mirosław Tadeusz - 88 - 0.68%
Głosów na listę 1 205 - 9.26%

new / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.