bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 3 listopada 2010
  • wyświetleń: 3214

Kolejna ofiara domokrążców

Prawie trzy tysiące złotych skradła para złodziei z mieszkania 73-letniej bielszczanki. Dlatego po raz kolejny apelujemy do Państwa o ostrożność! Domokrążcy wciąż są aktywni i tylko szukają sposobności, aby podstępem skraść Wasze oszczędności!

Złodzieje weszli do mieszkania przy ulicy PCK pod pretekstem sprawdzenia czystości wody. Ponieważ w bloku pracownicy wodociągów faktycznie usuwali awarię, kobieta nie spodziewała się, że może mieć do czynienia z oszustami. Mężczyzna poprosił ją, aby odkręciła wodę w łazience, a w tym czasie jego wspólniczka splądrowała mieszkanie, kradnąc oszczędności starszej kobiety.

Rysopisy sprawców: mężczyzna w wieku około 50 lat, wzrost 170 cm, średnia budowa ciała, twarz pociągła, cera jasna. Ubrany w ciemną kurtkę, na głowie - czapka z daszkiem. Kobieta w wieku około 25 lat, wzrost 170 cm, szczupła budowa ciała, włosy blond, spięte w kucyk. Ubrana w beżowy płaszcz do kolan, przewiązany paskiem.

Wszelkie informacje o sprawcach tego przestępstwa prosimy kierować do Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej przy ulicy Składowej 2, nr tel. (033) 8121400 lub najbliższej jednostki Policji - nr alarmowe - 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.