Wiadomości

  • 28 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1560

Znów nietrzeźwi w roli głównej

Prawie cztery promile alkoholu miał we krwi 53-letni kierowca, zatrzymany w czwartek przez obywateli i przekazany policji. To nie jedyny, zatrzymany sprawca, który wsiadł za kierownicę "na podwójnym gazie".

Rekordzista z czterema promilami został przekazany w ręce policjantów w czwartek tuż po godz. 19.00 przez obywateli, którzy reagując na powodowane przez kierującego zagrożenie uniemożliwili mu dalszą jazdę i przekazali informację o zaistniałej sytuacji policjantom, którzy zatrzymali kierowcę. Ten niechlubny rekord jak się okazało nie był tego dnia jedynym.

Trzy godziny wcześniej w miejscowości Biery policjanci z Komisariatu Policji w Jasienicy zatrzymali w tym, przypadku rowerzystę, u którego badanie wykazało również cztery promile alkoholu. Następny z kierujących na "podwójnym gazie" to zatrzymany w Bielsku-Białej na ul. Portowej traktorzysta, u którego stwierdzono dwa i pół promila alkoholu.

Uwzględniając uzyskane wyniki jako kolejny na liście plasuje się 42-letni zatrzymany na ul. Szczyrkowskiej, sprawca kolizji drogowej, który kierował samochodem osobowym mając dwa promile alkoholu. Nieco niższy wynik odnotowano w przypadku kolejnego 21-letniego zatrzymanego, również sprawcy kolizji drogowej, u którego badanie stanu trzeźwości wykazało półtora promila alkoholu.

Na końcu listy rankingowej znalazł się zatrzymany przez policjantów WRD 43-latek, u którego stwierdzono "tylko" pół promila alkoholu.

pola / bielsko.info

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.