bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2011
  • wyświetleń: 3185

Pijany kierowca sprawcą wypadku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W czwartek pijany kierowca, który miał ponad 3 promile alkoholu we krwi spowodował wypadek. Dwie osoby zostały ranne. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Wydziału do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu.

Do wypadku doszło tuż po 15.00 w Bielsku-Białej na ul. Partyzantów. Kierujący mazdą, 37-letni bielszczanin nie zachował ostrożności i najechał na tył seata, którego kierowca zatrzymał się przed przejściem, aby ustąpić pierwszeństwo pieszym. W wyniku zderzenia 33-letni kierowca seata oraz 25-letnia pasażerka tego pojazdu, odnieśli niegroźne na szczęście obrażenia ciała. Po sprawdzeniu trzeźwości uczestników wypadku, okazało się, że kierowca mazdy miał we krwi 3,2 promila alkoholu. Sprawca poniesie konsekwencje swojego zachowania. Odpowie za spowodowanie wypadku w stanie nietrzeźwości, za co grozi mu do 4,5 roku więzienia.

Świadków tego wypadku prosimy o kontakt z Wydziałem do Walki z Przestępczością Przeciwko Życiu i Zdrowiu Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Rychlińskiego 17, nr tel. 33 8121230 lub najbliższą jednostką Policji - nr alarmowe 997, 112.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj