bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 2 listopada 2010
  • wyświetleń: 2865

Włamywacz ukrył się w szafce

27-letni bielszczanin ukrył się w szafce na zapleczu kiosku, do którego się włamał sądząc, że uda mu się w ten sposób uniknąć zatrzymania. Sprawcę odnaleźli policjanci, którzy prowadzili oględziny miejsca zdarzenia.

W poniedziałek nad ranem rabuś wybił szybę w kiosku przy ulicy Morskie Oko w Bielsku-Białej. Wszedł do środka i zaczął plądrować wnętrze. Wypełniał kieszenie papierosami, zapalniczkami, kartami doładowującymi i słodyczami, gdy zauważył przejeżdżający obok radiowóz. Myślał, że uda mu się przechytrzyć policjantów. Uciekł na zaplecze i ukrył się w jednej z szafek.

Policjanci z patrolu przekazali swoje spostrzeżenia kolegom z grupy dochodzeniowo-śledczej, a sami nie wchodzili do środka, aby nie zacierać śladów. Podczas oględzin, w jednej z szafek policyjny technik kryminalistyki wraz ze śledczym z komisariatu II oraz wezwaną na miejsce właścicielką kiosku, odnaleźli skulonego rabusia.

Spowodowane przez niego straty oszacowano na przeszło tysiąc złotych. Zatrzymany trafił do policyjnego aresztu. Za włamanie i kradzież cudzego mienia grozi mu teraz 10 lat więzienia.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.