bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 25 marca 2011
  • wyświetleń: 4110

Sprzedawała narkotyki małoletnim

Policjanci z referatu antynarkotykowego zatrzymali 21-letnią bielszczankę, podejrzaną o handel narkotykami i ich udzielanie małoletnim. W mieszkaniu dilerki zabezpieczono blisko 700 porcji odurzających amfetaminy oraz 80 porcji marihuany. Za przestępstwa te zatrzymana może trafić do więzienia na czas nie krótszy od lat 3.

Narkotyki
fot. Policja


Policjanci z Referatu do Walki z Przestępczością Narkotykową podejrzewali, że w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Piastów Śląskich, młoda kobieta handluje narkotykami. Wspólnie z funkcjonariuszami z bielskiego oddziału prewencji zatrzymali w okolicy jej mieszkania 17-latka, który dopiero co zakupił od dilerki środki odurzające. Policjanci odnaleźli przy nim ponad 10 gr. amfetaminy i marihuanę. Chwilę później zatrzymali 21-latkę, która sprzedała chłopakowi narkotyki.

W jej mieszkaniu odnaleźli znaczne ilości amfetaminy i marihuany o czarnorynkowej wartości około 2 tys. zł. Decyzją bielskiego sądu - na wniosek policji i prokuratury - sprawczyni spędzi w areszcie najbliższe trzy miesiące. Za handel narkotykami i ich udzielanie małoletnim może trafić do więzienia na czas nie krótszy niż trzy lata.

Zatrzymany 17-latek odpowie za posiadanie znacznych ilości środków odurzających, za co grozi mu do 8 lat za kratami. Prokurator zastosował wobec niego dozór policyjny.

new / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.