bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 maja 2013
  • 1 czerwca 2013
  • wyświetleń: 1831

Pikieta antyaborcyjna na Pigalu

Za nami:

1 czerwca na Placu Chrobrego w Bielsku-Białej odbędzie się pikieta antyaborcyjna, organizowana przez bielski oddział "Kobiet Dla Narodu".

pikieta


- Aborcja jest niczym innym jak morderstwem nienarodzonego dziecka, człowieka, któremu odebrano wszystkie prawa - w tym fundamentalne prawo do życia, opieki i szacunku. Przez wielu lekarzy traktowane jest jak schorzenie, które można prawnie usunąć argumentując to rzekomą troską o zdrowie i prawo kobiety będącej w ciąży. Współczesne przyszłe matki znajdują się pod presją mediów i agresywnego społeczeństwa, które wmawiają im, że zabicie własnego dziecka jest czymś usprawiedliwionym moralnie, nie są informowane o bardzo poważnych konfliktach zdrowotnych związanych z takim zabiegiem - mówią organizatorki pikiety.

W trakcie akcji będą zbierane podpisy pod petycją, która może wpłynąć na zmianę ustawy o ochronie życia i przywrócić prawo do życia dzieciom chorym i podejrzanym o chorobę.

- Pikieta ma na celu zwrócenie uwagi na problem aborcji w społeczeństwie. Pokazując prawdę, chcemy zwrócić uwagę ludzi na mordowanie niewinnych dzieci. Ty też jesteś odpowiedzialny - przyjdź i protestuj z nami - zachęcają "Kobiety Dla Narodu".

Pikieta na popularnym "Pigalu" odbędzie się w godzinach 18.30-19.30.

ab / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.