Wiadomości

  • 27 maja 2013
  • 1 czerwca 2013
  • wyświetleń: 3964

Dzień Dziecka w Galerii Sfera

Za nami:

Z okazji Dnia Dziecka, Galeria Sfera przygotowała dla najmłodszych cały szereg atrakcji. 1 czerwca emocji dostarczą między innymi "Mega Gry".

sfera


W Dzień Dziecka od 13.00 do 18.00 Galeria Sfera zapełni się MEGA GRAMI. Na każdym kroku będzie można natknąć się na wielkoformatowe gry planszowe i zręcznościowe, takie jak: mega scrabble, wielko domino, ogromne warcaby, gigantyczne bierki, kółko krzyżyk oraz wiele innych. Gry, przygotowane w nietypowych olbrzymich rozmiarach (4x4 m), dostarczą wielu emocji i radości także rodzicom.

Dzieci będą mogły również wziąć udział w wielu konkursach z atrakcyjnymi nagrodami. Nie zabraknie także słodkości i malowania twarzy w każdym możliwym kolorze. Z kolei na warsztatach plastycznych i artystycznych dzieci zrealizują swoje artystyczne pasje, kolorując malowanki i tworząc biżuterię z makaronu lub popcornu. Bez wątpienia nie lada gratką będzie też jedyny w swoim rodzaju pokaz robienia zwierzaczków z balonów.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj