bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 20 maja 2013
  • wyświetleń: 2027

Zatrzymany za ataki na kobiety

Policjanci z Wydziału Kryminalnego zatrzymali 16-letniego uciekiniera z ośrodka wychowawczego, który ma na swoim koncie trzy napaści na kobiety. Rabuś zrywał z szyi swoich ofiar złote łańcuszki i w pośpiechu uciekał.

Policjanci pracowali nad sprawą ataków na kobiety, do których dochodziło w ostatnich dniach na bielskich ulicach. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tymi zdarzenia może mieć nieletni, który przed kilkoma tygodniami uciekł z ośrodka szkolno-wychowawczego.

Krótko po ostatniej napaści kryminalni zatrzymali rabusia. Udowodnili mu dokonanie trzech kradzieży. W miniony piątek (17.05) na bielskiej ul. Tuwima sprawca zaatakował 31-letnią bielszczankę. Jego łupem padł łańcuszek wart blisko tysiąc zł. W podobnych okolicznościach w dniu 8 maja na ul. Fałata okradł 77-letnią kobietę. Następnie 17 maja na ul. Starobielskiej zaatakował 17-latkę.

Zatrzymany trafił do Policyjnej Izby Dziecka. Po przesłuchaniu został przewieziony do Młodzieżowego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, z którego niedawno uciekł. Za swoje czyny odpowie wkrótce przed Sądem Rodzinnym.

ab / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.