Wiadomości

  • 15 maja 2013
  • 23 maja 2013
  • wyświetleń: 2481

Motosfera z Aston Martin i Porsche

Za nami:

Na wielbicieli pięknych, szybkich i ekskluzywnych samochodów czeka Motosfera - największej w regionie wystawa motoryzacyjna. W tym roku z okazji dziesiątej edycji imprezy do Galerii Sfera wjadą kultowi królowie szos: Aston Martin oraz Porsche. Motosfera potrwa od 17 do 26 maja.

motosfera


Galeria Sfera na całe 10 dni zamieni się w ogromny salon motoryzacyjny. Wszyscy zainteresowani tą niezwykłą ekspozycją będą mogli zobaczyć w jednym miejscu najnowsze modele samochodów i motocykli.

Pojazdy zaprezentowane przez liczących się w branży dealerów motoryzacyjnych ze Śląska z pewnością przyprawią o zawrót głowy niejednego motomaniaka. Na Motosferze zobaczymy m.in. takie marki i modele jak: Audi R8, Audi A1, Range Rover Vogue, Peugeot RCZ, Hyundai, Mitsubishi, Fiat 500, Alfa Romeo, Lancia, VW Golf 7, Audi A5, Mercedes CLA, Mercedes E, BMW, KIA, Skoda Rapid, Skoda Octavia, Dacia Duster, Renault Clio, Renault Captur, Lexus. Nie zabraknie także Campera oraz różnych modeli motocykli.

Największymi atrakcjami tegorocznej Motosfery będą nowinki motoryzacyjne brytyjskiego Aston Martina i niemieckiego Porsche. Obie firmy produkują luksusowe samochody sportowe, będące symbolem niezawodności i najwyższego komfortu jazdy. Marki wpisały się na stałe do historii motoryzacji, a także kultury popularnej. Dość wspomnieć, że samochody, które wyjechały z fabryki Aston Martin, wielokrotnie występowały w filmie o Jamesie Bondzie.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj