bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 15 maja 2013
  • wyświetleń: 4769

Zapisy na zajęcia Pole-Dance!

Artykuł sponsorowany:

Chcesz poczuć w sobie kobiecość i siłę? Wymodelować sylwetkę? Sprawić, że poczujesz kontrolę nad swoim ciałem i przypływ pewności siebie? Zapisz się już dziś na zajęcia z Pole-Dance (tańca na rurze) w Aerial Studio w Bielsku-Białej. Wkrótce zostaną również otwarte grupy Aerial Hoop(taniec na kole zawieszonym w powietrzu) oraz akrobatyki z elementami jogi na hamakach.

Aerial Studio


Zajęcia Pole-Dance rozpoczynają się od rozgrzewki wszystkich partii mięśni, następnie przechodzimy do ćwiczeń wzmacniających i rozciągania by zwiększyć zakres naszych ruchów. Następnie zajęcia z użyciem rury: na poziomie podstawowym są to różnego rodzaju obroty, piruety, spiny(obroty gdzie nasze nogi są w powietrzu i trzymamy się siłą własnych rąk), figury na rurze (takie jak siedzenie gdzie ściskamy rurę pomiędzy udami) czy wspinaczka.

Na poziomie średnio zaawansowanym dochodzą figury gdzie wisimy głową w dół trzymając się rury wyłącznie nogami lub rękoma. Poziom zaawansowany to skomplikowane sekwencje ruchów wymagające niesamowitej siły mięśni brzucha i rąk. Zajęcia zawsze kończą się rozciąganiem mięśni, których używaliśmy w trakcie treningu oraz ćwiczeniami wyciszającymi.

Aerial Studio - ćwiczenia


Aerial Studio znajduje się na ulicy Cechowej 4/5c - czyli dosłownie kilka kroków od Sfery, Prezydenta czy Klimczoka. Na zajęcia zapraszamy wszystkich - nie jest ważna waga, kondycja czy wygląd - liczą się chęci do pokonywania własnych barier i odkrywania mocy swojego ciała na nowo. Jedynym wymogiem jest wiek - osoby poniżej 16 roku życia nie mogą uczestniczyć w zajęciach, osoby pomiędzy 16 i 18 rokiem życia muszą posiadać zgodę rodzica. Dodatkowo możemy poszczycić się jedyną Certyfikowaną Instruktorką Vertical Dance w okolicy dlatego możecie być pewni, że zajęcia będą prowadzone bezpiecznie i zgodnie z międzynarodowymi wymogami.

Aerial Studio


Co więcej tylko teraz: pierwsza godzina zajęć w grupie podstawowej gratis!

Zapraszamy na wspólny odlot i świetną zabawę!

Zapisów można dokonywać przez stronę internetową:
www.aerialstudio.pl/grafik---cennik/
lub przez Facebook: www.facebook.com/AerialStudio


Na zachętę przedstawiamy również nasz krótki filmik z naszą instruktorką: