bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 maja 2013
  • 17 maja 2013
  • wyświetleń: 2676

Ustalono tożsamość kobiety

We wtorek 14 maja razem z bielską policją zwracaliśmy się z prośbą o pomoc w ustaleniu tożsamości kobiety, której zwłoki odnaleziono przed tygodniem w rejonie szlaku turystycznego prowadzącego z Dębowca na Szyndzielnię. Przeprowadzone do tej pory czynności wskazują, że jest to zaginiona 56-letnia bielszczanka Anna F.

W dniu 5 maja w rejonie szlaku turystycznego prowadzącego z Dębowca na Szyndzielnię w Bielsku-Białej odnaleziono zwłoki kobiety o nieustalonej tożsamości w stanie daleko posuniętego rozkładu. Rysopis kobiety został ustalony w oparciu o przeprowadzoną sekcję zwłok.

Przeprowadzone do tej pory czynności, a zwłaszcza okazanie zabezpieczonych przy denatce rzeczy i odzieży rodzinie i rozpoznanie tych przedmiotów przez najbliższych wskazują, że jest to 56-letnia bielszczanka, której zaginięcie rodzina zgłosiła w dniu 29 listopada 2012 roku. Tożsamość kobiety zostanie potwierdzona po wykonaniu badań porównawczych materiału genetycznego.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.