bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 9 maja 2013
  • wyświetleń: 2757

Zuchwały rozbój na Wapiennej

Dwaj bielszczanie podejrzani o rozbój spędzą w areszcie najbliższe trzy miesiące. Sprawcy zostali zatrzymani przez policjantów na gorącym uczynku przestępstwa.

Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Bielsku-Białej na ul. Wapiennej. Dwaj mężczyźni wtargnęli do mieszkania 26-latka pod pretekstem odzyskania nieistniejącego długu. Zażądali od właściciela, aby oddał im pieniądze. Kiedy odmówił, dotkliwie go pobili i skradli należący do niego telefon komórkowy, dwie karty bankomatowe i dokumenty. Powiadomieni o zdarzeniu policjanci już chwilę później zatrzymali obu napastników w wieku 24 i 60 lat.

Odzyskano też zrabowane przez nich mienie. Zatrzymani zostali przewiezieni do policyjnego aresztu. Nazajutrz usłyszeli zarzuty rozboju, za co grozi im teraz do 12 lat za kratami. Bielski sąd na wniosek policji i prokuratury tymczasowo aresztował obu sprawców.

br / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.