bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 2 maja 2013
  • 5 maja 2013
  • wyświetleń: 1655

Mini Gemini z modelami latającymi

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Za nami:

W pierwszy weekend maja odbędzie się w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park kolejne spotkanie z cyklu MiniGemini. W sobotę i niedzielę (4 i 5 maja) w godz. od 13.00 do 18.00 dzieci będą miały okazję bawić się i uczyć z RcPlanet.pl (świat modeli zdalnie sterowanych) oraz bielską salą zabaw dla dzieci Kraina Kropka.

W sobotę wezmą udział w pokazach modeli zdalnie sterowanych, jak również spróbują sił w wyścigach, walcząc o miłe upominki w konkursie. Być może to spotkanie stanie się dla nich początkiem nowej pasji. A pasja modelarska to nie tylko wspaniała zabawa, ale także pretekst do wspólnego spędzania czasu rodziców, szczególnie ojców, z dziećmi.

Niedziela upłynie pod znakiem zabawy z Krainą Kropka: tańca i zajęć plastycznych. Każdy maluch będzie mógł nie tylko bawić się chustą animacyjną czy zwierzątkami z baloników, ale również zgłosić się do pomalowania buzi, jak też wziąć udział w konkursach z nagrodami.
Gemini Park wspólnie z RcPlanet.pl (świat modeli zdalnie sterowanych) oraz salą zabaw dla dzieci Kraina Kropka zapraszają na pełne atrakcji MiniGemini 4 i 5 maja.

adv / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj