bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 maja 2013
  • wyświetleń: 5401

Trwa rozbudowa Centrum Gemini

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Prace budowlane związane z rozbudową Gemini Park w Bielsku-Białej toczą się zgodnie z harmonogramem. Za siedem miesięcy - jeszcze przed Bożym Narodzeniem - nowe, jedno z największych w regionie Centrum zaprosi klientów na zakupy do ponad 140 sklepów znanych marek oraz punktów gastronomicznych i usługowych, usytuowanych na powierzchni 45 tys. m kw.

Mimo, iż zima w tym roku trwała wyjątkowo długo, wszystkie prace budowlane przebiegały i przebiegają zgodnie z planem. - Pierwotne założenia zostały zrealizowane wbrew niesprzyjającym warunkom atmosferycznym i utrzymującej się przez dłuższy czas temperaturze poniżej -15 st.C - mówi Krzysztof Gaweł, Prezes Zarządu spółki zarządzającej Centrum - GREM Gemini Real Estate Management.

Rozbudowa Gemini · fot. mat. prasowe


Wykonawcy korzystali z różnych sposobów radzenia sobie z niesprzyjającą pogodą, by nie opóźniać postępów budowy: - Przy wysokich ujemnych temperaturach stosowaliśmy metodę grzania mieszanki betonowej oraz jej składników. Dodatkowo, aby zapewnić dodatnią temperaturę przy wykonywaniu najistotniejszych prac, instalowaliśmy namioty foliowe, w których powietrze ulegało nagrzewaniu - informuje Leszek Szklener, Pełnomocnik ds. Przygotowani i Realizacji Inwestycji.

Wszystko więc wskazuje na to, że grudniowe zakupy bielszczanie i mieszkańcy okolicznych miejscowości będą mogli zrobić w ponad 140 sklepach nowego Gemini Park. Grono sklepów powiększy się o ponad 70 salonów z modą, również marek nieobecnych na południu Polski z wyjątkiem naszego Centrum oraz marek popularnych jak Bershka czy Stradivarius, a także sklepy z branż AGD, RTV i multimedia. Strefa gastronomiczna wzbogaci się o restaurację SUSHI, lodziarnię Grycan i cukiernię Sowa.

new / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj