bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 kwietnia 2013
  • 24 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 19568

Bielsko-Biała w Google Street View

Bielsko-Białą można obejrzeć już w internetowej aplikacji Google Street View. To proste narzędzie, które umożliwia wirtualny spacer po świecie. Dzięki niemu możemy odkrywać nie tylko odległe zakątki i duże metropolie, ale także zobaczyć swój dom.

Sfera, Google Street View
Galeria Sfera w Google Street View · fot. Google Street View


Street View jest funkcją Map Google, która pozwala użytkownikom wirtualnie podróżować po świecie, oglądając miejsca na zdjęciach panoramicznych z perspektywy przechodnia. W ramach Street View można oglądać ujęcia wykonane na wszystkich siedmiu kontynentach.

Najpierw sfotografowano firma Google sfotografowała kilka miast w całej Polsce i te mogliśmy podziwiać w internecie w marcu ubiegłego roku. Kilka miesięcy później, na przełomie czerwca i lipca (podczas Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej), Google wykonało zdjęcia w naszym regionie.Efekt tej pracy możemy podziwiać w internecie od 23 kwietnia. W tym celu wystarczy wejść na stronę maps.google.pl/maps?q=Bielsko-Biala i żółtą postać znad opcji przybliżania i oddalania mapy przesunąć na wybrany punkt na mapie.

Jeżeli odnajdziecie ciekawe zdjęcie, sytuację uchwyconą przez kamery Google, zachęcamy do nadsyłania tych fotografii lub odpowiednich linków na adres redakcja@bielsko.info.

Bielsko-Biała w Google Street View · fot. Google Street View

aka / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.