
Wiadomości
- 25 lutego 2025
- 9 marca 2025
- wyświetleń: 1999
Finał Mistrzostw Śląska Młodzików - siatkówka
Za nami:
W dniach 8-9 marca w Hali Widok w Bielsku-Białej odbędzie się Wielki Finał Mistrzostw Śląska Młodzików w siatkówce. Turniej zgromadzi najlepsze zespoły młodzieżowe z regionu, rywalizujące o tytuł mistrza Śląska.

BBTS Włókniarz, jako organizator i gospodarz wydarzenia, stawia na rozwój młodych talentów i promocję siatkówki w regionie. W turnieju wezmą udział zespoły: BBTS Włókniarz Bielsko-Białą, Norwid Częstochowa, Akademia Talentów Jastrzębski Węgiel oraz UKS Jedynka Jaworzno, a rywalizacja zapowiada się niezwykle emocjonująco!
Rozgrywki rozpoczną się w sobotę, 8 marca, meczem BBTS z Norwidem o godzinie 10.00, a oficjalne otwarcie turnieju nastąpi o 11.15. Kolejne spotkania odbędą się tego samego dnia oraz w niedzielę, 9 marca, kiedy to poznamy Mistrza Śląska!
Wstęp na wszystkie mecze jest wolny, co stanowi doskonałą okazję dla kibiców, aby wspierać młodych zawodników i poczuć sportowe emocje na żywo!
BBTS Włókniarz to klub z tradycjami, który od lat szkoli dzieci i młodzież w siatkówce. Jeśli chcesz dołączyć do naszej siatkarskiej rodziny, serdecznie zapraszamy do zapisów! Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych @bbtswlokniarz.
ZOBACZ TAKŻE

Gorący tematBez kalkulacji w Mariborze. Bielszczanki meldują się w kolejnej rundzie Pucharu CEV

Bielszczanki bezlitosne dla mistrzyń Słowenii w Pucharze CEV

Gorący tematBKS BOSTIK ZGO przełamuje kryzys. Wygrana 3:1 z MOYA Radomką w 8. kolejce TAURON Ligi

[FOTO] XIV Turniej Służb Mundurowych w Piłkę Siatkową o Puchar Prezydenta Bielska-Białej

Rodzinna prezentacja BKS BOSTIK ZGO Bielsko-Biała na sezon 2025/2026
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.



