bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 1596

Postawił kolejkę i został pobity

Policjanci z Wydziału Kryminalnego ustalili i zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy pobili na ulicy 40-latka i ukradli mu portfel z dokumentami i gotówką.

Pokrzywdzony spotkał dwóch nieznajomych mężczyzn w okolicy jednej z bielskich stacji paliw. Miał przy sobie gotówkę, więc zaproponował, że zakupi alkohol, który następnie wspólnie spożywali. Trunki się jednak skończyły, a nieznajomym wciąż było mało. Nie czekając aż pokrzywdzony postawi następną kolejkę, zaatakowali go i dotkliwie pobili, kradnąc należące do niego wartościowe rzeczy, w tym pieniądze.

Powiadomieni o zdarzeniu kryminalni poszukiwali napastników. Szybko ustalili, że związek z tym zdarzeniem mogą mieć dwaj 23-letni bielszczanie. Sprawcy zostali zatrzymani i doprowadzeni do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty, a prokurator zastosował wobec nich dozory policyjne.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.