Wiadomości

  • 4 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 3402

Podróż po Europie z Gemini Park

Za nami:

6 i 7 kwietnia w Gemini Park odbędą się kolejne spotkania z cyklu MiniGemini.W godzinach od 13.00 do 18.00 uczestnicy będą uczyć się i bawić wspólnie z Przedszkolem Anglojęzycznym Mały Europejczyk.

plakat mini gemini


W czasie MiniGemini mali Europejczycy wyruszą w podróż po Włoszech, Hiszpanii, Grecji, Rosji, Holandii, a także udadzą się do dalekiej Australii i Chin. Wspólnie - w czasie zajęć plastycznych - wykonają pizzę, maski karnawałowe, statki z origami, latawce, „talerzykowe” żaby.

Poćwiczą wyobraźnię i ekspresję twórczą, rysując węglem.
Poeksperymentują, prowadząc badania nad olejem i wodą. Stoczą bitwę „pomidorową” , poszukają „złota” oraz popłyną statkiem do słonecznej Italii. Będą miały okazję poprawić koordynacje oraz pamięć ruchowo-taneczną w trakcie nauki tańców europejskich. Dzieci będą miały okazję poćwiczyć język angielski podczas zabaw ruchowo-tanecznych i zabaw z chustą animacyjną.

"Mały Europejczyk" to niepubliczne przedszkole anglojęzyczne usytuowane przy ulicy Św. Anny 22 w Bielsku-Białej, w którym dzieci mają kontakt z językiem angielskim przez cały dzień. Oprócz zajęć dydaktycznych oferuje szeroki zakres zajęć dodatkowych.

br / bielsko.info

źródło: Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj