bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 31 marca 2013
  • 2 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 6197

Święta: Tworzymy zimową galerię!

Tego się chyba nikt nie spodziewał - mamy białe święta i to jeszcze jakie! Co prawda w miniony piątek mieliśmy już do czynienia z intensywnymi opadami śniegu, ale tyle śniegu ile spadło w Wielkanoc musiało zaskoczyć wszystkich.

Tworzymy historyczną galerię "Zima na Wielkanoc" - dodaj zdjęcie!

Przesyłajcie zdjęcia nie tylko z motywami świątecznymi, ale także pokazujące zasypane ulice, samochody, nieodśnieżone chodniki...

Wielkanoc 2013 pod śniegiem · fot. Leszek Magas, Agnieszka i Klaudia, Kozy, Izabela, Złotnik, dziewczyny z kamienicy!, sabina, ANEK2910, Marcin, Digitron i Dadii, Herma Marek, karolina, Ula, Roman Żak, Krawiec, Walusiak Jacek, Adam, Ewa M-W., Justyna, ewakasia, Elżbieta Procner, maro f., misiek, Ula Izydor, Tomasz Urbaś, jakub cholewa, ataton, tinka, Jakub Duniewicz, Muzyka Szymon, Arek,Paulina,Dorota,Marek, Sylwia, Patrycja, Ania, Kamil, Marioosh, Franz Maurer, Iwona, Bizek, Patsi, A.A., jacor, ANETA, Grazia, Bartess


Z informacji synoptyków, taka zimowa aura może się utrzymać do końca tygodnia. Na lokalnych drogach panują trudne warunki drogowe, łatwo więc o poślizg i kolizję. Równie niebezpiecznie jest na nieodśnieżonych chodnikach. Piesi powinni być ostrożni, bo pod warstwą śniegu może znajdować się lód.

aka / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.