bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 1 kwietnia 2013
  • wyświetleń: 6483

Całoroczny stok na Dębowcu!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj

Prima aprilis:

Władze Bielska-Białej postanowiły zainstalować igelitową nawierzchnię na Dębowcu, która pozwoli korzystać z obiektu przez cały rok. To pokłosie dużego zainteresowania ośrodkiem w pierwszych miesiącach funkcjonowania.

igelit
Stok na Dębowcu pokryje kilkadziesiąt igelitowych płytek


Stok narciarski na Dębowcu okazał się strzałem w dziesiątkę. Miejska inwestycja, która w dużej mierze została sfinansowana z unijnych środków, cieszy się sporym zainteresowaniem nie tylko mieszańców Bielska-Białej, ale również turystów z całego województwa.

Na marcowej sesji Rady Miejskiej bielscy radni debatowali nad przyszłością ośrodka narciarskiego na Dębowcu. Po długiej dyskusji większością głosów przyjęto projekt uchwały, który zakłada instalację nawierzchni igelitowej na stoku. Koszt tej inwestycji to kwota rzędu 10 milionów złotych. Środki zostaną pozyskane z kredytu, jaki miasto zaciągnie w najbliższym miesiącu.

Po rozpisaniu przetargu wykonawca będzie miał 30 dni na instalację sztucznej nawierzchni. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem stok zostanie uruchomiony na początku wakacji.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

prima aprilis

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "prima aprilis" podaj