Wiadomości
- 22 listopada 2024
- 20 stycznia 2025
- wyświetleń: 8892
Poszukiwania nastoletniej mieszkanki Bielska-Białej
Bielscy policjanci prowadzili poszukiwania 16-letniej bielszczanki, która po raz kolejny samowolnie oddaliła się z domu. Dziewczyna cała i zdrowa została odnaleziona.
ZOBACZ TAKŻE
87-latka z Bielska-Białej odnaleziona. Kluczowa była współpraca służb
Policja poszukuje zaginionego mieszkańca Bielska-Białej
Zaginęła 81-letnia kobieta. Policja prowadziła pilne poszukiwania
Trwały poszukiwania nastolatka w Bielsku-Białej. Zaginiony sam wrócił do domu
Policja poszukuje zaginionego 14-letniego Szymona Bogacza
Trwały poszukiwania Kozianina. Mężczyzna został odnaleziony
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









