Wiadomości
- 7 listopada 2024
- 9 listopada 2024
- wyświetleń: 4502
Miasto „zaoszczędzi” aż 5 mln zł na oświetleniu budynków
Nie 12 a zaledwie około 7 milionów złotych miasto z budżetu - a więc z kieszeni bielszczan - wyda na oświetlenie budynków użyteczności publicznej. Oferenci zaproponowali o wiele mniejsze kwoty, niż zarezerwowano na ten cel.

Na „Zakup energii elektrycznej dla Urzędu Miejskiego i jednostek organizacyjnych Miasta Bielsko-Biała na potrzeby eksploatacji budynków, lokali i obiektów użytkowych” bielski samorząd przeznaczyć chciał aż ponad 12,3 miliona złotych. Do przetargu stanęło siedem firm,
Najwyższa zaproponowana kwota wynosiła ponad 9,5 miliona złotych, najniższa ponad 6,9 milionów złotych.
Trwa wybór najkorzystniejszej oferty.
ZOBACZ TAKŻE
Czy miasto jest bezpieczne energetycznie? Interwencja w Tauronie
Miejskie wydatki pod lupą. Papier za ponad sto tysięcy
Wsparcie dla zabytków w Bielsku-Białej. Radni zadecydują
Modernizacja Jagienki wciąż w zawieszeniu
Gorący tematMiasto się kurczy. Bielsko-Biała traci mieszkańców
Co się dzieje na Napędowej? Mieszkańcy zaniepokojeni
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









