bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 23 marca 2013
  • wyświetleń: 3475

Wpadli z narkotykami, mieli 50g

W godzinach nocnych policjanci patrolujący rejon bielskiego Osiedla Złote Łany zauważyli trzech młodych mężczyzn. Jeden z nich niósł kanister. W pewnym momencie podeszli oni do peugeota 207. Policjanci podejrzewając, że mają do czynienia ze złodziejami paliwa natychmiast przystąpili do ich zatrzymania.

Jak się szybko okazało, zatrzymani bielszczanie w wieku od 18-20 lat nie mieli nic wspólnego z kradzieżami, a jedynie zabrakło im paliwa w ich samochodzie. W czasie kontroli zachowywali się jednak wyjątkowo nerwowo, co wzbudziło podejrzenia policjantów.

Jak się później okazało słusznie, bo w ich samochodzie mundurowi odnaleźli blisko 50 g marihuany. Sprawcy przyznali się do posiadania narkotyków. Trafili do policyjnego aresztu. Usłyszeli już zarzuty posiadania znacznych ilości środków odurzających, za co grozi im do 8 lat pozbawienia wolności.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.